Dobry dom

Od 2003 roku zajmujemy się szeroko pojętym obszarem i kwestiami związanymi z rynkiem nieruchomości. Uczestniczyliśmy przez ten okres w procesach budowy, sprzedaży oraz finansowania zarówno budownictwa jednorodzinnego jak również wielorodzinnego. Owocem tych wieloletnich doświadczeń są produkty w postaci domów jednorodzinnych budowanych w technologii tradycyjnej i szkieletowo modułowej

Autorskie projekty i kwalifikacje

Opieramy się na autorskich projektach domów, które można uzupełniać o odpowiednie warianty, zależnie od potrzeb i warunków zabudowy oraz wielkości działki. Wybraliśmy powyższe technologie ze względu na dobry mikroklimat budowanych domów, odporność na warunki atmosferyczne, energooszczędność, szybki czas budowy, trwałość i gwarancję. Dysponujemy sprawdzonymi i wykwalifikowanymi ekipami budowlanymi, z doświadczeniem w tego rodzaju budownictwie. Poza procesami związanymi z budową, pomagamy z wszelkimi formalnościami takimi jak adaptacja projektu, pozwolenie na budowę, pomiary geodezyjne itp. Pomagamy i doradzamy również we wszystkich kwestiach związanych z poszukiwaniem, wyborem i zakupem działki pod nową inwestycję. Zapraszamy serdecznie o bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy przy realizacji budowy Państwa wymarzonego domu.

0 %

Satysfakcja klienta

0 %

Energooszczędność

0 %

3 miesięczny okres budowy

0 %

Ekologiczna niskoemisyjna technologia

Dlaczego warto zdecydować się na nasze domy

Ściśle przestrzegamy reżimu technologicznego naszych komponentów.

Na każdym etapie wykonawstwa posiadamy wysoki wskaźnik oszczędności energii oraz stosujemy najlepsze materiały dostępne na rynku.

Doskonała termoizolacja

Nasze domy są przyjazne dla środowiska naturalnego i ludzi

Profesjonalna ekipa jest stale obecna na placu budowy do ostatniego dnia realizacji jak i po przekazaniu domu

Domy w 3 miesiące

Doradzamy przy wyborze wyposażenia

Napisz do nas

Nasz serwis odpowie chętnie na wszystkie Państwa pytania najszybciej jak to możliwe. Zapraszamy!